17.10.2024 23:21
Chelsee Arena
1’ Команда Chelsee 578 розпочала з центру поля
10’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Кэвин Юр віддав пас в нікуди!
13’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Тодд Кондон
16’ Вправно перехоплює м'яч Драгослав Елачич
22’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Рубен ла Ди Маттео забиває ГОЛ!
22’ Иван Стоянов вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
29’ Після жахливої помилки захисника Педер Людвигсен без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
32’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
34’ Вдало віддав пас Морфей Ливермор своєму гравцю!
40’ Джон Брайт важко ловить м'яч
44’ Маттиас Сильверман фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
51’ Гравець команди Realton 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Жан-Мари Бонер отримує попередження
52’ Сильний удар по воротах, але Джон Брайт у стрибку легко відбив цей м'яч!
57’ І знову Виталий Науменко віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
59’ Команда Chelsee 578 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
61’ Виталий Науменко відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Realton 1099
69’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Педер Людвигсен
71’ Сильний та точний пас віддав Иван Стоянов і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
75’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Джастин Клюйверт
81’ При виконанні кутового удару Жан-Мари Бонер несподівано та красиво забиває ГОЛ!
84’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Никиас Параскевопулос
92’ Педер Людвигсен практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!