17.10.2024 22:39
Chelsee Arena
1’ Футболісти команди Chelsee 578 розіграли м'яч із центру поля
3’ Знаменитий гравець Криштиан Пайва Паулета вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
7’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Лейн Юз правильно віддати пас на партнера!
12’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Мигель Бельман забиває ГОЛ!
17’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Морфей Ливермор
24’ Зірвавши контратаку суперника, Дандай Сатпаев перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
33’ М'яч за межами поля, вкидає Ральф Гериг
34’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Назарбай Мустафин прикривається руками, медики вже поспішають...
38’ Команда Інгулець 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
45’ У грубому підкаті Филиппе Андраде Ферраз зносить суперника з ніг!
45’ Після легкого удару гравцем Дандай Сатпаев по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
48’ Лейн Юз віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Chelsee 578
52’ Яка передача і Кичиро Сайто пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
58’ Що ж робить гравець команди Інгулець 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
62’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
63’ Суддя призначає пенальті. Филиппе Андраде Ферраз пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
65’ Ральф Гериг зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
66’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Рэкс Бэнкрофт
75’ М'ячем заволодів Майкл Гисборн, але несподівано тут же його втратив!
78’ Микаэль Агацци грамотно грає на виході
83’ Небезпечний штрафний удар і Филиппе Андраде Ферраз легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
87’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Тодд Кондон