Товариський матч

17.10.2024 22:34
НОРД Arena
1’ Команда НОРД 1422 розпочала з центру поля
5’ Кэвин Юр порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
15’ Силвештре Варела на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
19’ Зелимхан Бакаев точно зіграв головою на партнера по команді!
22’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
24’ Відмінну передачу віддав Драгослав Елачич, мабуть один із найкращих гравців команди Chelsee 578
28’ Після легкого удару гравцем Маркос Рохо по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
28’ Небезпечний штрафний удар і Жан Поль Боэтиюс легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
29’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Криштиану Перейра вміло забирає м'яч!
31’ Кэвин Юр прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
37’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
43’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Элдер Поштига не зміг залишити поле без допомоги медиків
43’ Криштиану Перейра головою відбиває м'яч
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
48’ При спробі обійти суперника гравець Зе Луиш підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
53’ М'ячем заволодів Рэкс Бэнкрофт, але несподівано тут же його втратив!
57’ Гравець віддає наскрізний пас і Маркос Рохо у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
62’ Мда... Кэвин Юр... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
67’ Дэвин Перкин зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
68’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Тодд Кондон
73’ Після тонкої передачі м'яч отримує Тодд Кондон
80’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Маркос Рохо легко вганяє м'яч у сітку воріт!
80’ Гравець команди НОРД 1422 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Вессель Даммерс отримує попередження
81’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Зе Луиш
90’ Морфей Ливермор добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч