17.10.2024 22:31
Panda Fc Arena
1’ Команда Panda Fc 792 розпочала з центру поля
3’ Ну треба ж! Цлогондж Чирич віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
7’ Мейсон Маунт порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
11’ Що ж робить гравець команди Fc RealMadrid 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
21’ Жан-Пьер Рош точно зіграв головою на партнера по команді!
28’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Кевин Фолланд легко вганяє м'яч у сітку воріт!
30’ Зірвавши контратаку суперника, Мейсон Маунт перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
33’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Орест Тябликов легко вганяє м'яч у сітку воріт!
35’ Боротьба за м'яч у повітрі і Андреа Амато буквально лягає на спину опонента!
35’ Душан Влахович зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
38’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Андреа Амато забиває приголомшливий м'яч у ворота!
42’ Грэм Уистлер подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
45’ Гравець віддає наскрізний пас і Маркиньос у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
48’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Андреа Амато
54’ Після прострільного удару по воротах Кевин Фолланд рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
58’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Маркиньос
66’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Орест Тябликов зробив гарний підкат
68’ Нобуюки Миямото красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Panda Fc 792
72’ Мда... Орест Тябликов... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
77’ Душан Влахович віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099
84’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Кевин Фолланд
93’ Ех, Хуан Бернат... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата