17.10.2024 22:30
Weekend way Arena
1’ Футболісти команди Weekend way 860 розіграли м'яч із центру поля
4’ Хавьер Рамос віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Weekend way 860! Видно злагодженість у діях!
9’ Знаменитий гравець Олууотойин Перро вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
11’ Квадво Легран віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
20’ Кондратий Пономаренко спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
22’ Вдало віддав пас Сандер Хеерланд своєму гравцю!
24’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Дорота Малаховский
30’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
34’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Игорь Полещук
37’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Эхрен Бём забиває приголомшливий м'яч у ворота!
44’ При виконанні кутового удару Рикардо Чиччи несподівано та красиво забиває ГОЛ!
44’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Вагнер Прийма чітко вкинув м'яч у гру
49’ Після жахливої помилки захисника Афанасий Чамкин без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
49’ Після проходження флангом Дорота Малаховский віддав точну передачу на протилежний фланг
52’ Після прострільного удару по воротах Эхрен Бём рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
59’ Рикардо Чиччи порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
67’ Вправно перехоплює м'яч Карп Иващук
76’ Який незграбний пас віддав Педро Белл і м'ячем заволодів суперник!
79’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Вагнер Прийма правильно віддати пас на партнера!
81’ Виссарион Цыганов легко перехоплює прострільну передачу
83’ Команда Weekend way 860 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
86’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Добрэшин Катич