17.10.2024 22:30
spartak moskva Arena
1’ Футболісти команди spartak moskva 794 розіграли м'яч із центру поля
6’ Гари Брюне від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
6’ Після жахливої помилки захисника Огюст Савар без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
12’ Орельен Лавуа показує найвищу техніку воротарської майстерності
21’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
28’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Лев Кривошеин
30’ Знаменитий гравець Юрий Горшков вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
34’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Марсель Давид не зміг потрапити по воротах!
35’ При виконанні кутового удару Адам Игве несподівано та красиво забиває ГОЛ!
36’ Жахливий та неточний пас віддав Антонен Обер своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
45’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Сергей Юран чітко вкинув м'яч у гру
47’ Паоло Ди Чини порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
52’ М'ячем у голову отримує Паоло Ди Чини. Сподіваємось все обійдеться...
53’ Жахливий та неточний пас віддав Паоло Ди Чини своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
57’ Після жахливої помилки захисника Бруно Лино без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
59’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Манар Сланов правильно віддати пас на партнера!
61’ Шикарний аут та м'яч вкине Антонен Обер
63’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
65’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Сергей Юран забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
66’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Никоря Фурнье забиває ГОЛ!
70’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Сергей Юран
74’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гари Брюне чітко вкинув м'яч у гру
81’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
89’ Марсель Давид вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!