17.10.2024 22:30
Chelsee Arena
1’ Команда Chelsee 578 розпочала з центру поля
3’ Тодд Кондон вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
13’ Жан-Мари Бонер точно зіграв головою на партнера по команді!
16’ Никиас Параскевопулос відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Realton 1099
22’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Дэвин Перкин
26’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
29’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
33’ Яка передача і Мэса Огасавара пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
36’ Иван Стоянов на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
41’ Иван Стоянов спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
42’ Майкл Гисборн проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
45’ Кэвин Юр порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
46’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Хавьер Фернандес Анунсиатта отримав сильну травму
52’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
60’ І знову Рэкс Бэнкрофт віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
62’ Команда Chelsee 578 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
64’ Відмінну передачу віддав Виталий Науменко, мабуть один із найкращих гравців команди Realton 1099
66’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
75’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Никиас Параскевопулос
76’ Гравець команди Realton 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Мэса Огасавара отримує попередження
85’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Мэса Огасавара забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
85’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
89’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Фоде Балло Туре забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!