17.10.2024 22:28
Equides Arena
1’ Команда Equides 805 розпочала з центру поля
9’ Дэвин Перкин спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
11’ Знову м'яч забирає Лейн Юз
15’ Захар Малафеев добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
19’ Потап Кучеренко красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Equides 805
23’ Мда... Жан-Марк Бонне... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
32’ Шикарний аут та м'яч вкине Жан-Бернар Бюффе
37’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Хермолаос Кондуриоти
41’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Драгослав Елачич
47’ Після жахливої помилки захисника Тихомир Ристич без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
50’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Жан-Марк Бонне зробив гарний підкат
54’ Команда Equides 805 спокійно контролює м'яч у середині поля
55’ Після жахливої помилки захисника Захар Малафеев без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
60’ Жахливий та неточний пас віддав Филипп Белоус своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
63’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Хермолаос Кондуриоти
67’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Жан-Марк Бонне
69’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Тихомир Ристич забиває ГОЛ!
76’ Джошуа Бургез грамотно грає на виході
86’ Жан-Марк Бонне спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
87’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Драгослав Елачич забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
90’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Кадмос Россолимо забиває приголомшливий м'яч у ворота!