17.10.2024 22:27
Банда Симона Arena
1’ Футболісти команди Банда Симона 1233 розіграли м'яч із центру поля
4’ Після легкого удару гравцем Сергей Щербаков по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
8’ Вправно перехоплює м'яч Александр Косырин
17’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Генадий Орбу не зміг потрапити по воротах!
26’ Игорь Тищенко красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Банда Симона 1233
28’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
28’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Виталий Субочев забиває ГОЛ!
34’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Игорь Тищенко
42’ Рэкс Бэнкрофт порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
49’ Игорь Тищенко зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
52’ Игорь Тищенко вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
54’ Гравець віддає наскрізний пас і Генадий Орбу у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
59’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Виктор Грачёв
67’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Виталий Субочев...
75’ При виконанні кутового удару Лейн Юз несподівано та красиво забиває ГОЛ!
77’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Тодд Кондон
83’ Драгослав Елачич порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
84’ Сергей Щербаков відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Банда Симона 1233
92’ Александр Косырин віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!