17.10.2024 22:27
Поділля Хмельницький Arena
1’ Команда Поділля Хмельницький 593 розпочала з центру поля
2’ Умут Давала проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
6’ Відмінну передачу віддав Сандер Хеерланд, мабуть один із найкращих гравців команди Поділля Хмельницький 593
8’ Атамус Ангелопулос віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Поділля Хмельницький 593
16’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
18’ Ех, Томаш Нецид... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
20’ При виконанні кутового удару Игорь Полещук несподівано та красиво забиває ГОЛ!
22’ Сандер Хеерланд зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
26’ Осримен Эбагуа прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
35’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Поділля Хмельницький 593 гра в середині поля
43’ М'ячем заволодів Жоаозиньо, але несподівано тут же його втратив!
44’ Небезпечний штрафний удар і Умут Давала легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
51’ Асмир Бегович важко ловить м'яч
52’ Яка передача і Лукас Зульцбахер пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
55’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
57’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
58’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Умут Давала забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
65’ Эхрен Бём від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
68’ Лукас Зульцбахер зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
70’ У грубому підкаті Педро Белл зносить суперника з ніг!
79’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Педро Белл
82’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
83’ Осримен Эбагуа проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
91’ Франк Джа Джедже порушив правила за метрів сорока від своїх воріт