17.10.2024 21:22
FC Krasnodar Arena
1’ Команда FC Krasnodar 833 розпочала з центру поля
6’ Бузиба Нцама неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
9’ Дементий Помяловский проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
9’ При виконанні кутового удару Цсига Цингер несподівано та красиво забиває ГОЛ!
10’ Морфей Ливермор відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Chelsee 578
12’ М'ячем заволодів Кэвин Юр, але несподівано тут же його втратив!
19’ Самсон Подопригора показує найвищу техніку воротарської майстерності
19’ Фадей Самойлов втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
29’ І знову Криштиан Пауло Костина віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
33’ Дэвин Перкин не зміг віддати пас! Явний брак техніки
39’ Джемми Маккенна від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
45’ Після тонкої передачі м'яч отримує Криштиан Пауло Костина
47’ Джошуа Бургез головою відбиває м'яч
49’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Самсон Подопригора вміло забирає м'яч!
54’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Морфей Ливермор
60’ Дементий Помяловский віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
64’ Після жахливої помилки захисника Криштиан Пауло Костина без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
66’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Лейн Юз
70’ Тодд Кондон точно зіграв головою на партнера по команді!
72’ Гравець Цсига Цингер набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
82’ Дементий Помяловский порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
86’ Сильний та точний пас віддав Михайл Курчатов і команда впевнено спрямувалась у контратаку!