17.10.2024 20:57
Інгулець Arena
1’ Команда Інгулець 1099 розпочала з центру поля
10’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Криштиан Пайва Паулета
20’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Факундо Кейрос
29’ Зірвавши контратаку суперника, Дидье Дрогба перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
30’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Сандер Хеерланд легко вганяє м'яч у сітку воріт!
30’ При спробі обійти суперника гравець Афанасий Максин підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
36’ Вдало віддав пас Карп Иващук своєму гравцю!
41’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Вагнер Прийма
46’ Команда Інгулець 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
49’ Суддя призначає пенальті. Дандай Сатпаев пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
54’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Поділля Хмельницький 593 гра в середині поля
56’ Після жахливої помилки захисника Филиппе Андраде Ферраз без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
60’ Виссарион Цыганов витягає дуже складний удар
65’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Любосмысл Кармаников
74’ Августин Липчук зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
75’ М'ячем заволодів Любосмысл Кармаников, але несподівано тут же його втратив!
80’ Климент Юшкевич втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
84’ Виссарион Цыганов легко перехоплює м'яч
91’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Сандер Хеерланд