17.10.2024 20:01
Realton Arena
1’ Команда Realton 1099 розпочала з центру поля
5’ Шавкат Саломов зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
5’ Этьен Этоо практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
10’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
16’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
18’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Юстачис Раллис
21’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Евгений Рязанцев забиває ГОЛ!
26’ Ну треба ж! Педро Белл віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
34’ Жахливий та неточний пас віддав Юстачис Раллис своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
40’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Икер Мессинезе вміло забирає м'яч!
41’ При виконанні кутового удару Александр Гейнрих несподівано та красиво забиває ГОЛ!
44’ Этьен Этоо спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
47’ Суддя призначає пенальті. Любосмысл Кармаников пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
53’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
61’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
63’ Яка передача і Мирджалол Касымов пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
63’ Після тонкої передачі м'яч отримує Вагнер Прийма
73’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Сандер Хеерланд
75’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
83’ Що ж робить гравець команди Поділля Хмельницький 593, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
85’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Вагнер Прийма