17.10.2024 19:39
Поділля Хмельницький Arena
1’ Команда Поділля Хмельницький 593 розпочала з центру поля
4’ Игорь Полещук зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
10’ Георгий Мамардашвили важко ловить м'яч
14’ Любосмысл Кармаников у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
23’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Энтони Гордон
28’ Після легкого удару гравцем Риккардо Калафьори по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
28’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Эхрен Бём
36’ Карп Иващук вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
37’ Знаменитий гравець Никола Миленкович вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
38’ Гравець віддає наскрізний пас і Любосмысл Кармаников у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
42’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Никола Миленкович забиває приголомшливий м'яч у ворота!
42’ Эхрен Бём не зміг віддати пас! Явний брак техніки
45’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
52’ У грубому підкаті Варрен Заир Эмри зносить суперника з ніг!
56’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Виктор Бонифейс
57’ Після прострільного удару по воротах Кайл Уокер рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
62’ Карп Иващук від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
64’ Що ж робить гравець команди Travellers 1019, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
72’ Гравець віддає наскрізний пас і Варрен Заир Эмри у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
74’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Карп Иващук
84’ Гравець Серж Гнабри набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
94’ Энтони Гордон віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Travellers 1019