17.10.2024 18:41
Nizhny Novgorod Arena
1’ Команда Nizhny Novgorod 868 розпочала з центру поля
11’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
14’ Шикарний аут та м'яч вкине Стюарт Йейтс
17’ Юлий Лыжин вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
27’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Дональд Ферт
29’ Після прострільного удару по воротах Мейсон Маунт рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
32’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Кевин Фолланд
34’ Франсишку Консейсау на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
36’ Після легкого удару гравцем Душан Влахович по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
40’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Юлий Лыжин забиває ГОЛ!
41’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Кевин Фолланд
50’ Дааа... Душан Влахович не зміг прийняти пас від свого партнера...
54’ Хуан Бернат зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
55’ Вдало віддав пас Душан Влахович своєму гравцю!
62’ Жахливий та неточний пас віддав Стюарт Йейтс своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
64’ Кристоф Ференци неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
74’ Що ж робить гравець команди Fc RealMadrid 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
75’ Після жахливої помилки захисника Хуан Бернат без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
80’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Ренату Саншеш
88’ Кевин Фолланд порушив правила за метрів сорока від своїх воріт