17.10.2024 18:32
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
11’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Мейсон Маунт
20’ Дааа... Кристофер Нкунку не зміг прийняти пас від свого партнера...
27’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
29’ При виконанні кутового удару Яго Аспас несподівано та красиво забиває ГОЛ!
35’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Виктор Бонифейс чітко вкинув м'яч у гру
41’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
41’ Суддя призначає пенальті. Данило пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
43’ Після образи суперника Душан Влахович нахабно штовхає його!
49’ Дааа... Мейсон Маунт не зміг прийняти пас від свого партнера...
55’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Виктор Бонифейс
56’ Серж Гнабри зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
62’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Ренату Саншеш
65’ Яго Аспас проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
69’ Після проходження флангом Виктор Бонифейс віддав точну передачу на протилежний фланг
75’ Зірвавши контратаку суперника, Варрен Заир Эмри перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
79’ Кристофер Нкунку відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Travellers 1019
81’ Энтони Гордон спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
85’ Хуан Бернат фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
88’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Дензел Думфрис забиває приголомшливий м'яч у ворота!