17.10.2024 18:24
Realton Arena
1’ Футболісти команди Realton 1099 розіграли м'яч із центру поля
8’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Кевин Фолланд
9’ Після жахливої помилки захисника Франсишку Консейсау без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
12’ Ренату Саншеш подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
18’ У грубому підкаті Джастин Клюйверт зносить суперника з ніг!
22’ Після легкого удару гравцем Данило по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
22’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Realton 1099 гра в середині поля
25’ Жан-Мари Бонер проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
26’ Після легкого удару гравцем Маркиньос по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
32’ Иван Стоянов на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
35’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Маркиньос забиває ГОЛ!
41’ Кевин Фолланд у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
51’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
58’ Никиас Параскевопулос порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
61’ Александр Лобанов на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
70’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Хоакин Фернандес
78’ Сильний удар по воротах, але Нето у стрибку легко відбив цей м'яч!
83’ Никиас Параскевопулос віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
89’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера