17.10.2024 18:23
Chelsee Arena
1’ Команда Chelsee 578 розпочала з центру поля
6’ Драгослав Елачич відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Chelsee 578
9’ Морфей Ливермор порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
13’ Яка передача і Кайл Уокер пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
19’ Що ж робить гравець команди Travellers 1019, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
29’ Кэвин Юр вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
34’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Джон Дуран
38’ Майкл Гисборн зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
39’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Кэвин Юр
41’ Яка передача і Варрен Заир Эмри пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
46’ Драгослав Елачич віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
51’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Варрен Заир Эмри
54’ Никола Миленкович вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
62’ Гравець Дэвин Перкин набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
64’ Виктор Бонифейс фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
68’ Варрен Заир Эмри у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
73’ Після невиразного відбору, атаку почав Виктор Бонифейс
76’ Після прострільного удару по воротах Джемми Маккенна рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
80’ Після проходження флангом Варрен Заир Эмри віддав точну передачу на протилежний фланг
81’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Риккардо Калафьори легко вганяє м'яч у сітку воріт!
83’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Рэкс Бэнкрофт забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
86’ Сильний та точний пас віддав Джон Дуран і команда впевнено спрямувалась у контратаку!