17.10.2024 18:09
Chelsee Arena
1’ Футболісти команди Chelsee 578 розіграли м'яч із центру поля
6’ Гравець віддає наскрізний пас і Морфей Ливермор у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
7’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
17’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Джошуа Бургез вміло забирає м'яч!
23’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Рэкс Бэнкрофт
28’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Питер-Ян Будзиак
35’ Шикарний аут та м'яч вкине Дэвин Перкин
37’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
42’ Який незграбний пас віддав Питер-Ян Будзиак і м'ячем заволодів суперник!
45’ Шикарний аут та м'яч вкине Унати Анен
47’ Фруде Сикора зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
52’ Гравець команди Chelsee 578 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Лейн Юз отримує попередження
54’ Мда... Морфей Ливермор... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
54’ Яка передача і Ксантос Караманлис пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
55’ Після легкого удару гравцем Унати Анен по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
63’ Даниал Абуталипов легко перехоплює м'яч
67’ Ксантос Караманлис порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
75’ Сильний та точний пас віддав Фотий Тартаков і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
77’ Ксантос Караманлис порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
83’ Тодд Кондон віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Chelsee 578! Видно злагодженість у діях!
93’ Джошуа Бургез важко ловить м'яч