17.10.2024 17:50
ТОРНАДО Arena
1’ Команда ТОРНАДО 1752 розпочала з центру поля
5’ Игорь Нетто подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
7’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Габриэл Магальяэс не зможе сам піти з поля
7’ Рикардо Граса подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
10’ Після жахливої помилки захисника Габриэль без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
12’ Габриэль добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
14’ Лейн Юз порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
16’ Асклепиадес Спиру порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
24’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Омар Барретт віддав пас в нікуди!
25’ Після жахливої помилки захисника Габриэль без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
32’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Омар Барретт віддав пас в нікуди!
35’ Габриэл Магальяэс проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
36’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Габриэль
37’ Яка передача і Арсен Захарян пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
39’ Джемми Маккенна втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
42’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Рэкс Бэнкрофт
46’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Габриэль забиває ГОЛ!
48’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Рэкс Бэнкрофт
55’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Давид Кипиани
57’ Ех, Габриэль... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
63’ М'ячем у голову отримує Арсен Захарян. Сподіваємось все обійдеться...
67’ Рэкс Бэнкрофт не зміг віддати пас! Явний брак техніки
70’ Омар Барретт красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Chelsee 578
73’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Chelsee 578 гра в середині поля
81’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
86’ Після проходження флангом Арсен Захарян віддав точну передачу на протилежний фланг