17.10.2024 16:19
spartak moskva Arena
1’ Команда spartak moskva 794 розпочала з центру поля
5’ Эхрен Бём у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
9’ Відібравши м'яч, Педро Белл віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
18’ При виконанні кутового удару Юрий Горшков несподівано та красиво забиває ГОЛ!
19’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Лев Кривошеин не зміг потрапити по воротах!
24’ Любосмысл Кармаников вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
25’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Антонен Обер забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
31’ Мда... Педро Белл... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
40’ Карп Иващук спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
40’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Кондратий Пономаренко легко вганяє м'яч у сітку воріт!
41’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Егор Титов забиває ГОЛ!
49’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Атамус Ангелопулос і непогано виносить його в центр поля
52’ Виссарион Цыганов грамотно грає на виході
58’ Виссарион Цыганов важко ловить м'яч
60’ Після образи суперника Данил Пруцев нахабно штовхає його!
64’ Антонен Обер не зміг віддати пас! Явний брак техніки
71’ Лев Кривошеин проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
80’ Після легкого удару гравцем Данил Пруцев по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
80’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Поділля Хмельницький 593 гра в середині поля
88’ І знову Вагнер Прийма віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!