17.10.2024 15:46
Поділля Хмельницький Arena
1’ Команда Поділля Хмельницький 593 розпочала з центру поля
7’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
17’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
25’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Карп Иващук
29’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Эхрен Бём
34’ Сильний та точний пас віддав Карп Иващук і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
36’ Фобос Папандреу грамотно грає на виході
37’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Приамос Архимедос легко вганяє м'яч у сітку воріт!
43’ Фобос Папандреу головою відбиває м'яч
47’ Сильний удар по воротах, але Виссарион Цыганов у стрибку легко відбив цей м'яч!
50’ Мда... Баако Амио... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
52’ Мате Лошонци подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
56’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Гравець видалений не зможе сам піти з поля
59’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
60’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
61’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Карп Иващук
67’ Команда FC TORNADO 827 спокійно контролює м'яч у середині поля
69’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
71’ Атамус Ангелопулос втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
76’ Оттавио Орландони красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди FC TORNADO 827
82’ При виконанні кутового удару Игорь Полещук несподівано та красиво забиває ГОЛ!
86’ Любосмысл Кармаников практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!