17.10.2024 15:09
Альянс Arena
1’ Команда Альянс 1222 розпочала з центру поля
5’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
9’ Маттео Гандузи точно зіграв головою на партнера по команді!
14’ Жорсткий підкат та футболіст Рики Пуч падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
19’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Карп Иващук
25’ Дивок Ориги спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
27’ Дивок Ориги практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
37’ Тэмми Абрахам точно зіграв головою на партнера по команді!
43’ Любосмысл Кармаников вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
47’ Яка передача і Кондратий Пономаренко пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
48’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Иван Перишич чітко вкинув м'яч у гру
50’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Эхрен Бём
58’ М'яч за межами поля, вкидає Карп Иващук
63’ Виссарион Цыганов непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
71’ Сержиньо Дест віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Альянс 1222! Видно злагодженість у діях!
72’ Після жахливої помилки захисника Серхио Регилон без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
74’ Після жахливої помилки захисника Миралем Пьянич без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
81’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Игорь Полещук чітко вкинув м'яч у гру
86’ Дивок Ориги відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Альянс 1222
90’ Який незграбний пас віддав Рики Пуч і м'ячем заволодів суперник!