ВСЧ

17.10.2024 14:10
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
5’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Ферко Тот
8’ Гравець команди Спартак урал 714 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Джозсуа Арань отримує попередження
10’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Раимофф
17’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Мубарак Буссуфа не зміг потрапити по воротах!
21’ Відмінну передачу віддав Леннерт Нильсен, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1492
30’ Гравець видалений віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1492! Видно злагодженість у діях!
39’ Після невиразного відбору, атаку почав Тим ван Реммерсваал
43’ Після прострільного удару по воротах Леннерт Нильсен рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
44’ Гонсалу Гедеш спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
44’ При виконанні кутового удару Константин Кукарин несподівано та красиво забиває ГОЛ!
50’ Мубарак Буссуфа на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
50’ Джозсуа Арань зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
56’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Леннерт Нильсен
66’ Леннерт Нильсен красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1492
68’ Антони Рамальетс легко перехоплює прострільну передачу
71’ Тим ван Реммерсваал порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
76’ Сильний удар по воротах, але Юрий Дюпин у стрибку легко відбив цей м'яч!
79’ Небезпечний штрафний удар і Халид Булахруз легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
81’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
81’ Після образи суперника Деукалайон Ксенакис нахабно штовхає його!
81’ Знаменитий гравець Лукман Аруна вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
89’ Небезпечний штрафний удар і Лукман Аруна легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
89’ Карлос Клерк порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент