17.10.2024 07:44
Поділля Хмельницький Arena
1’ Команда Поділля Хмельницький 593 розпочала з центру поля
7’ Який незграбний пас віддав Карп Иващук і м'ячем заволодів суперник!
11’ Після прострільного удару по воротах Карл Криворучко рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
13’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Юлия Анна Шевчук чітко вкинув м'яч у гру
17’ Вагнер Прийма прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
20’ Яка передача і Андреа Анна Страшкова пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
21’ Сандер Хеерланд від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
28’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Карп Иващук і непогано виносить його в центр поля
29’ Суддя призначає пенальті. Кадидиату Диани пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
37’ Мда... Кадидиату Диани... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
44’ Вагнер Прийма фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
46’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Людмила Анна Да Силва забиває ГОЛ!
48’ Катерина Амелина легко перехоплює м'яч
54’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Meercat 1440 гра в середині поля
59’ Катерина Амелина грамотно грає на виході
62’ І знову Мария Тихонова віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
70’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Кадидиату Диани
71’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Юлия Анна Шевчук не зміг залишити поле без допомоги медиків
73’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
82’ Вдало віддав пас Сандер Хеерланд своєму гравцю!
84’ Катерина Амелина важко ловить м'яч
91’ Після проходження флангом Джанин Бекки віддав точну передачу на протилежний фланг