17.10.2024 07:35
Поділля Хмельницький Arena
1’ Футболісти команди Поділля Хмельницький 593 розіграли м'яч із центру поля
10’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Карп Иващук
12’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Гравець видалений
16’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Микса Новак...
21’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Любосмысл Кармаников
24’ Умберто Пальиго Ачагидо порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
31’ При виконанні кутового удару Хтонайос Архимедос несподівано та красиво забиває ГОЛ!
33’ М'яч за межами поля, вкидає Умберто Пальиго Ачагидо
35’ Авксентий Новокрещенов відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди ТЕРМИТЫ 944
39’ Самуэль Анхель Фортес точно зіграв головою на партнера по команді!
41’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
41’ Карл Криворучко проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
45’ Після образи суперника Микса Новак нахабно штовхає його!
51’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Поділля Хмельницький 593 гра в середині поля
61’ Мда... Умберто Пальиго Ачагидо... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
65’ Вдало віддав пас Хтонайос Архимедос своєму гравцю!
74’ Игорь Полещук прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
83’ Жахливий та неточний пас віддав Карп Иващук своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
84’ Гравець команди Поділля Хмельницький 593 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Любосмысл Кармаников отримує попередження
86’ Зірвавши контратаку суперника, Самуэль Анхель Фортес перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю