17.10.2024 06:15
Stallion Arena
1’ Футболісти команди Stallion 1739 розіграли м'яч із центру поля
3’ Джошуа Бургез грамотно грає на виході
10’ Ех, Игорь Дивеев... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
14’ Яка передача і Стивен Цубер пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
19’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Стивен Цубер
21’ При виконанні кутового удару Жо Алвес несподівано та красиво забиває ГОЛ!
26’ Джошуа Бургез легко перехоплює м'яч
30’ Яка Бийол на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
36’ Після прострільного удару по воротах Яка Бийол рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
40’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Чидера Эджуке
45’ Ну треба ж! Омар Барретт віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
52’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Алан Дзагоев
61’ Джошуа Бургез на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
65’ Відмінну передачу віддав Дэвин Перкин, мабуть один із найкращих гравців команди Chelsee 578
67’ Жо Алвес зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
68’ Террел Перкин на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
74’ Джошуа Бургез легко перехоплює м'яч
75’ Знаменитий гравець Омар Барретт вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
81’ Небезпечний штрафний удар і Алексей Березуцкий легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
82’ Гравець команди Stallion 1739 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Понтус Вернблум отримує попередження
84’ Що ж робить гравець команди Stallion 1739, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
94’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Омар Барретт