Союзний кубок

17.10.2024 02:46
Slayer Arena
1’ Футболісти команди Slayer 937 розіграли м'яч із центру поля
8’ Команда Поділля Хмельницький 593 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
15’ Команда Поділля Хмельницький 593 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
17’ Після жахливої помилки захисника Денис Олейник без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
21’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Карп Иващук
29’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Педро Белл
38’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Дмитрий Михайленко
43’ Сандер Хеерланд віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
49’ При виконанні кутового удару Денис Олейник несподівано та красиво забиває ГОЛ!
53’ І з м'ячем Вагнер Прийма після ідеального підкату
55’ М'яч за межами поля, вкидає Владислав Кулач
57’ Александр Нойок віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Slayer 937
63’ Небезпечний штрафний удар і Кондратий Пономаренко легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
65’ Боротьба за м'яч у повітрі і Игорь Полещук буквально лягає на спину опонента!
68’ Суддя призначає пенальті. Володимир Адамюк пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
73’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
79’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Владислав Кулач
81’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
89’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Любосмысл Кармаников