17.10.2024 00:50
Travellers Arena
1’ Футболісти команди Travellers 1019 розіграли м'яч із центру поля
7’ Омар Барретт подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
10’ Омар Барретт віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
15’ І знову Кэвин Юр віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
18’ Кэвин Юр вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
22’ Вдало віддав пас Дэвин Перкин своєму гравцю!
29’ І знову Лейн Юз віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
33’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
37’ Дензел Думфрис втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
41’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Дэвин Перкин
43’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Кристофер Нкунку забиває ГОЛ!
44’ Гравець команди Chelsee 578 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Кэвин Юр отримує попередження
45’ Варрен Заир Эмри у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
48’ Боротьба за м'яч у повітрі і Дэвин Перкин буквально лягає на спину опонента!
56’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
59’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Виктор Бонифейс
64’ Никола Миленкович фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
67’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Энтони Гордон отримав сильну травму
69’ При спробі обійти суперника гравець Сергей Милинкович Савич підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
72’ Відмінну передачу віддав Кэвин Юр, мабуть один із найкращих гравців команди Chelsee 578
81’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Террел Перкин
83’ Георгий Мамардашвили непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
84’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Никола Миленкович легко вганяє м'яч у сітку воріт!
85’ Вправно перехоплює м'яч Тодд Кондон
86’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Дензел Думфрис забиває ГОЛ!