17.10.2024 00:31
Chelsee Arena
1’ Команда Chelsee 578 розпочала з центру поля
9’ М'яч за межами поля, вкидає Террел Перкин
12’ Знаменитий гравець Криштиан Пайва Паулета вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
14’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Филиппе Андраде Ферраз
17’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Кичиро Сайто легко вганяє м'яч у сітку воріт!
24’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
28’ Яка передача і Мигель Бельман пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
32’ М'яч за межами поля, вкидає Кичиро Сайто
32’ Жорсткий підкат та футболіст Криштиан Пайва Паулета падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
34’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Лейн Юз не зміг потрапити по воротах!
39’ Дэвин Перкин подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
42’ Джошуа Бургез важко ловить м'яч
45’ Гравець віддає наскрізний пас і Омар Барретт у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
50’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Микаэль Агацци вміло забирає м'яч!
57’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Террел Перкин
59’ Рэкс Бэнкрофт вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
67’ Після проходження флангом Кичиро Сайто віддав точну передачу на протилежний фланг
69’ Джошуа Бургез витягає дуже складний удар
74’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Факундо Кейрос забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
78’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Джемми Маккенна...
79’ Після легкого удару гравцем Назарбай Мустафин по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
86’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!