17.10.2024 00:29
ЕСИЛЬ БОГАТЫРЬ Arena
1’ Команда ЕСИЛЬ БОГАТЫРЬ 970 розпочала з центру поля
4’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Тодд Кондон забиває приголомшливий м'яч у ворота!
11’ Джошуа Бургез непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
14’ І з м'ячем Омар Барретт після ідеального підкату
23’ У грубому підкаті Томаш Нецид зносить суперника з ніг!
33’ Сильний та точний пас віддав Омар Барретт і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
42’ Ех, Луизиньо... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
45’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Майкл Гисборн
53’ У грубому підкаті Осримен Эбагуа зносить суперника з ніг!
59’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Осримен Эбагуа
67’ Після жахливої помилки захисника Осримен Эбагуа без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
68’ При виконанні кутового удару Луизиньо несподівано та красиво забиває ГОЛ!
69’ Відібравши м'яч, Кэвин Юр віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
71’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Осримен Эбагуа забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
73’ Знаменитий гравець Лукас Зульцбахер вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
75’ Рэкс Бэнкрофт подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
78’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Томаш Нецид
80’ Джошуа Бургез легко перехоплює прострільну передачу
89’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Кэвин Юр забиває приголомшливий м'яч у ворота!
90’ Відмінну передачу віддав Кэвин Юр, мабуть один із найкращих гравців команди Chelsee 578