17.10.2024 00:22
Chelsee Arena
1’ Команда Chelsee 578 розпочала з центру поля
3’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Хитоши Ёсида
7’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
14’ При виконанні кутового удару Майкл Гисборн несподівано та красиво забиває ГОЛ!
16’ Пиетро Манцони красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc Sehefon 825
22’ Слайер Гент зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
24’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
31’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Лейн Юз
37’ Знаменитий гравець Хитоши Ёсида вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
38’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Хитоши Ёсида
40’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Террел Перкин забиває ГОЛ!
41’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Гаспар Кишфалуди зробив гарний підкат
45’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Лейн Юз...
50’ Себастиен Надь відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc Sehefon 825
51’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гаспар Кишфалуди
53’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Джемми Маккенна
60’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гаспар Кишфалуди
64’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Дэвин Перкин легко вганяє м'яч у сітку воріт!
66’ Джошуа Бургез легко перехоплює прострільну передачу
71’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Рэкс Бэнкрофт
74’ Гравець Фолкер Вольф набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
84’ Рэкс Бэнкрофт у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
88’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Лейн Юз