17.10.2024 00:04
Manchester Ct Arena
1’ Команда Manchester Ct 849 розпочала з центру поля
2’ Риад Бертран втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
4’ Знаменитий гравець Среко Якшич вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
11’ Чима Исаак легко перехоплює прострільну передачу
14’ Талмас Жумадилов втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
16’ Джошуа Бургез легко перехоплює м'яч
21’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Кэвин Юр забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
22’ Ех, Дэвин Перкин... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
22’ Після легкого удару гравцем Никефорос Феотокис по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
30’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
31’ При виконанні кутового удару Риад Бертран несподівано та красиво забиває ГОЛ!
32’ Дэвин Перкин на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
39’ Команда Chelsee 578 спокійно контролює м'яч у середині поля
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
46’ Сильний удар по воротах, але Джошуа Бургез у стрибку легко відбив цей м'яч!
56’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Дэвин Перкин
58’ Морик Варга проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
68’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Среко Якшич
76’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Дэвин Перкин
80’ Яка передача і Талмас Жумадилов пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
84’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Марчелло Данни Чаиньо
87’ Омар Барретт у своєму штрафному затримує суперника за футболку!