16.10.2024 23:38
Арарат Arena
1’ Футболісти команди Арарат 830 розіграли м'яч із центру поля
3’ При виконанні кутового удару Педро Пашеко несподівано та красиво забиває ГОЛ!
11’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Рикарду Роналду
19’ Знаменитий гравець Педро Пашеко вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
20’ Хосе Гуерреро грамотно грає на виході
28’ Відібравши м'яч, Тодд Кондон віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
32’ Знаменитий гравець Террел Перкин вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
33’ Команда Chelsee 578 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
37’ Після проходження флангом Тордж Брауэр віддав точну передачу на протилежний фланг
43’ І знову Омар Барретт віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
48’ Сильний та точний пас віддав Кваку Ворса і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
51’ Після образи суперника Рикарду Роналду нахабно штовхає його!
52’ Террел Перкин відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Chelsee 578
55’ І з м'ячем Омар Барретт після ідеального підкату
59’ Знаменитий гравець Рикарду Роналду вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
61’ Тордж Брауэр відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Арарат 830
62’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
68’ Хосе Гуерреро непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
73’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Луис ла Ланди легко вганяє м'яч у сітку воріт!
73’ Кваку Ворса практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
77’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Джошуа Бургез вміло забирає м'яч!
81’ Сильний та точний пас віддав Омар Барретт і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
88’ Боротьба за м'яч у повітрі і Омар Барретт буквально лягає на спину опонента!