16.10.2024 22:26
Chelsee Arena
1’ Футболісти команди Chelsee 578 розіграли м'яч із центру поля
3’ Відмінну передачу віддав Криштиану Арашу, мабуть один із найкращих гравців команди Бенфика 754
7’ Террел Перкин точно зіграв головою на партнера по команді!
10’ Яка передача і Мирас Абилев пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
16’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Джошуа Бургез вміло забирає м'яч!
23’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Сизэмбайл Ассу-Экотто не зміг залишити поле без допомоги медиків
23’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Тур ван дер Мер забиває приголомшливий м'яч у ворота!
24’ Омар Барретт фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
25’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Инге Виллемс прикривається руками, медики вже поспішають...
31’ Джошуа Бургез легко перехоплює м'яч
36’ Дэвин Перкин від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
43’ Кэвин Юр віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Chelsee 578! Видно злагодженість у діях!
51’ Демостэнес Канарис головою відбиває м'яч
53’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Мирас Абилев
62’ Відмінну передачу віддав Омар Барретт, мабуть один із найкращих гравців команди Chelsee 578
67’ Нельсон Оливейра втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
70’ І знову Бартоз Кублицкий віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
70’ Бруну Мартинс Инди проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
78’ Сизэмбайл Ассу-Экотто проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
82’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Кэвин Юр не зміг потрапити по воротах!
88’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Тур ван дер Мер
88’ Знаменитий гравець Кэвин Юр вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!