16.10.2024 22:18
Поділля Хмельницький Arena
1’ Команда Поділля Хмельницький 593 розпочала з центру поля
2’ Після жахливої помилки захисника Минори Мацуока без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
3’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
5’ Микаэль Агацци на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
6’ Гравець команди Інгулець 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Дандай Сатпаев отримує попередження
11’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Минори Мацуока
14’ Після проходження флангом Амин Харит віддав точну передачу на протилежний фланг
17’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Педро Белл
17’ Гравець віддає наскрізний пас і Факундо Кейрос у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
20’ Факундо Кейрос віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
23’ Жорсткий підкат та футболіст Мигель Бельман падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
26’ Після жахливої помилки захисника Амин Харит без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
30’ Мигель Бельман у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
32’ Игорь Полещук красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Поділля Хмельницький 593
39’ Мигель Бельман на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
41’ Педро Белл зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
45’ Виссарион Цыганов на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
49’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Любосмысл Кармаников
52’ Суддя призначає пенальті. Кичиро Сайто пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
53’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Игорь Полещук чітко вкинув м'яч у гру
58’ М'яч за межами поля, вкидає Криштиан Пайва Паулета
60’ Небезпечний штрафний удар і Дандай Сатпаев легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
62’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Мигель Бельман
72’ Після проходження флангом Карп Иващук віддав точну передачу на протилежний фланг
75’ Карл Криворучко віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Поділля Хмельницький 593
85’ Відмінну передачу віддав Карл Криворучко, мабуть один із найкращих гравців команди Поділля Хмельницький 593
86’ М'ячем у голову отримує Джозси Кишш. Сподіваємось все обійдеться...