16.10.2024 22:18
Carcaricola Arena
1’ Команда Carcaricola 616 розпочала з центру поля
3’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Анна Иванова чітко вкинув м'яч у гру
6’ Рэкс Бэнкрофт вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
12’ Після легкого удару гравцем Яна Калинина по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
16’ Рэкс Бэнкрофт вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
23’ У грубому підкаті Яна Калинина зносить суперника з ніг!
26’ Дэвин Перкин вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
29’ Після прострільного удару по воротах Майкл Гисборн рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
36’ Який незграбний пас віддав Яна Калинина і м'ячем заволодів суперник!
39’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
44’ Зірвавши контратаку суперника, Дэвин Перкин перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
51’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Дэвин Перкин
54’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Дэвин Перкин чітко вкинув м'яч у гру
62’ Света Деренчук порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
71’ Джошуа Бургез важко ловить м'яч
80’ Джошуа Бургез легко перехоплює м'яч
81’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Райан Херст забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
81’ Анна Иванова зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
82’ У грубому підкаті Рэкс Бэнкрофт зносить суперника з ніг!
88’ Що ж робить гравець команди Carcaricola 616, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим