16.10.2024 22:10
Інгулець Arena
1’ Футболісти команди Інгулець 1099 розіграли м'яч із центру поля
4’ Амар Нездольцев на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
13’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Сандер Хеерланд
22’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Інгулець 1099 гра в середині поля
28’ Филиппе Андраде Ферраз не зміг віддати пас! Явний брак техніки
35’ Знаменитий гравець Кичиро Сайто вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
36’ Яка передача і Афанасий Максин пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
38’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
42’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Амин Харит
45’ Карп Иващук вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
51’ Гравець команди Інгулець 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Амин Харит отримує попередження
54’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Эхрен Бём
56’ Зірвавши контратаку суперника, Ральф Гериг перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
63’ Небезпечний штрафний удар і Кичиро Сайто легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
64’ Жахливий та неточний пас віддав Сандер Хеерланд своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
68’ Після невиразного відбору, атаку почав Вагнер Прийма
74’ Педро Белл неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
76’ І знову Дандай Сатпаев віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
80’ Гравець віддає наскрізний пас і Эхрен Бём у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
80’ Амар Нездольцев грамотно грає на виході
80’ Суддя призначає пенальті. Сандер Хеерланд пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
85’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
87’ Криштиан Пайва Паулета зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку