16.10.2024 22:09
Фк Тутаев Arena
1’ Футболісти команди Фк Тутаев 845 розіграли м'яч із центру поля
6’ Тедди Локк порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
14’ Дрис Торгерсен легко перехоплює м'яч
16’ М'яч за межами поля, вкидає Жонатан Мало
19’ Сильний та точний пас віддав Рэкс Бэнкрофт і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
26’ М'ячем заволодів Рэкс Бэнкрофт, але несподівано тут же його втратив!
28’ Небезпечний штрафний удар і Жонатан Мало легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
33’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Джемми Маккенна
35’ Жан-Филипп Дени подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
36’ Жорсткий підкат та футболіст Альберто Вилла падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
43’ Джошуа Бургез важко ловить м'яч
47’ Яка передача і Среко Михайлович пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
51’ Відібравши м'яч, Хамизи Адди віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
60’ Жонатан Мало не зміг віддати пас! Явний брак техніки
67’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Андрис Буриан
67’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Андрис Буриан забиває приголомшливий м'яч у ворота!
68’ Гравець віддає наскрізний пас і Альберто Вилла у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
69’ Андрис Буриан проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
77’ Дрис Торгерсен грамотно грає на виході
79’ Гравець віддає наскрізний пас і Террел Перкин у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
81’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Тедди Локк
87’ Рэкс Бэнкрофт вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!