16.10.2024 22:02
Uzwolf Arena
1’ Команда Uzwolf 803 розпочала з центру поля
5’ Небезпечний штрафний удар і Кеничи Исии легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
9’ Адегоук Леклерк точно зіграв головою на партнера по команді!
11’ Гравець віддає наскрізний пас і Кунайо Кидо у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
14’ Після образи суперника Бозед Ангбва нахабно штовхає його!
16’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Омар Барретт віддав пас в нікуди!
23’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Террел Перкин не зміг потрапити по воротах!
25’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Джерард Татчер зробив гарний підкат
31’ Димитрайдж Милошевич головою відбиває м'яч
38’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
40’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Райан Херст забиває ГОЛ!
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
45’ Омар Барретт вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
52’ Гравець команди Uzwolf 803 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Бозед Ангбва отримує попередження
52’ Жахливий та неточний пас віддав Бозед Ангбва своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
55’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Добрэшин Милошевич
57’ Дааа... Лейн Юз не зміг прийняти пас від свого партнера...
63’ Знаменитий гравець Адегоук Леклерк вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
66’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Добрэшин Милошевич...
68’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
70’ Димитрайдж Милошевич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
76’ І з м'ячем Добрэшин Милошевич після ідеального підкату
78’ Кэвин Юр фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
80’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
82’ Відібравши м'яч, Террел Перкин віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
88’ Джошуа Бургез легко перехоплює м'яч