16.10.2024 22:01
Сборная Колумбии Arena
1’ Футболісти команди Сборная Колумбии 1499 розіграли м'яч із центру поля
5’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Дуван Сапата забиває приголомшливий м'яч у ворота!
9’ Ну треба ж! Хамес Родригес віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
10’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Сандер Хеерланд забиває ГОЛ!
18’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Хамес Родригес...
21’ Після прострільного удару по воротах Дуван Сапата рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
24’ Дааа... Вагнер Прийма не зміг прийняти пас від свого партнера...
27’ Рене Игита головою відбиває м'яч
30’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
33’ Рене Игита витягає дуже складний удар
38’ Який незграбний пас віддав Хамес Родригес і м'ячем заволодів суперник!
42’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Давинсон Санчес забиває приголомшливий м'яч у ворота!
44’ Мда... Кондратий Пономаренко... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
50’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Дуван Сапата
56’ Карп Иващук на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
65’ Зірвавши контратаку суперника, Дуван Сапата перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
68’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Вагнер Прийма
78’ Виссарион Цыганов легко перехоплює м'яч
86’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Вагнер Прийма