16.10.2024 22:00
АНД Спорт Arena
1’ Футболісти команди АНД Спорт 840 розіграли м'яч із центру поля
8’ М'яч за межами поля, вкидає Митчум Элдридж
10’ Раимунд Ржевуский на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
13’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Раимунд Ржевуский забиває приголомшливий м'яч у ворота!
19’ Що ж робить гравець команди Chelsee 578, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
22’ Террел Перкин проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
28’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Мики Бернарди легко вганяє м'яч у сітку воріт!
31’ Дэвин Перкин від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
40’ Ну треба ж! Омар Барретт віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
46’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Раимунд Ржевуский легко вганяє м'яч у сітку воріт!
47’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Раимунд Ржевуский
51’ Иошиюки Кодзима відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди АНД Спорт 840
55’ Фульвио Колонна у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
64’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Террел Перкин і непогано виносить його в центр поля
66’ Сильний та точний пас віддав Кэвин Юр і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
70’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
77’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Дэвин Перкин
86’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Дэвин Перкин віддав пас в нікуди!