16.10.2024 21:48
Інгулець Arena
1’ Футболісти команди Інгулець 1099 розіграли м'яч із центру поля
7’ Райан Херст відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Chelsee 578
9’ Після жахливої помилки захисника Августин Липчук без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
10’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Мигель Бельман
16’ Що ж робить гравець команди Інгулець 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
20’ Жахливий та неточний пас віддав Рэкс Бэнкрофт своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
21’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Ральф Гериг забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
26’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Мигель Бельман забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
26’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Тодд Кондон
36’ Рэкс Бэнкрофт у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
46’ І з м'ячем Кэвин Юр після ідеального підкату
52’ Рэкс Бэнкрофт у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
59’ Шикарний аут та м'яч вкине Джемми Маккенна
62’ Джошуа Бургез витягає дуже складний удар
66’ Дэвин Перкин вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
69’ Кичиро Сайто зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
73’ Дааа... Дэвин Перкин не зміг прийняти пас від свого партнера...
83’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Минори Мацуока не зміг потрапити по воротах!
85’ Команда Інгулець 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!