16.10.2024 21:02
Chelsee Arena
1’ Футболісти команди Chelsee 578 розіграли м'яч із центру поля
3’ Вдало віддав пас Августин Киселев своєму гравцю!
7’ Дэвин Перкин не зміг віддати пас! Явний брак техніки
9’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Рэкс Бэнкрофт
12’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Дэвин Перкин
19’ Террел Перкин віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Chelsee 578! Видно злагодженість у діях!
28’ Джошуа Бургез грамотно грає на виході
28’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Джемми Маккенна легко вганяє м'яч у сітку воріт!
29’ Дэвин Перкин відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Chelsee 578
30’ Після образи суперника Кэвин Юр нахабно штовхає його!
35’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
38’ Що ж робить гравець команди Chelsee 578, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
43’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Августин Киселев забиває ГОЛ!
47’ Після проходження флангом Дэвин Перкин віддав точну передачу на протилежний фланг
50’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Добрэшин Катич
53’ Рикардо Чиччи вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
58’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Тэдэши Кирисима вміло забирає м'яч!
61’ І знову Ираклий Макаров віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
68’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Ираклий Макаров...
72’ Кэвин Юр точно зіграв головою на партнера по команді!
72’ Джован Вучинич проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
78’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Дэвин Перкин
84’ І з м'ячем Кэвин Юр після ідеального підкату
94’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Хавьер Рамос