16.10.2024 20:53
Weekend way Arena
1’ Футболісти команди Weekend way 860 розіграли м'яч із центру поля
8’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
12’ Сильний та точний пас віддав Грегор Веригин і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
14’ Себастьян Вагнер зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
19’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Себастьян Вагнер
24’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Ираклий Макаров
27’ Суддя призначає пенальті. Рикардо Чиччи пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
30’ Сезар Рейя вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
30’ Небезпечний штрафний удар і Августин Киселев легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
33’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
35’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Хавьер Рамос
37’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Джован Вучинич
45’ Августин Киселев вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
50’ Ну треба ж! Рауан Турсунов віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
55’ І з м'ячем Рауан Турсунов після ідеального підкату
57’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Филимон Филипцев забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
65’ Браулио Данни Алекс грамотно грає на виході
75’ Жахливий та неточний пас віддав Бернар Жирар своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
78’ Яка передача і Рикардо Чиччи пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
78’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Хавьер Рамос правильно віддати пас на партнера!
84’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Августин Киселев забиває ГОЛ!
85’ Команда Weekend way 860 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!