16.10.2024 20:40
Chelsee Arena
1’ Команда Chelsee 578 розпочала з центру поля
5’ Після невиразного відбору, атаку почав Генадий Орбу
13’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Генадий Орбу
17’ М'яч за межами поля, вкидає Сергей Яворский
22’ Після образи суперника Омар Барретт нахабно штовхає його!
26’ Гравець віддає наскрізний пас і Генадий Орбу у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
28’ Лейн Юз на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
38’ Рэкс Бэнкрофт фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
44’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Лейн Юз легко вганяє м'яч у сітку воріт!
46’ Що ж робить гравець команди Chelsee 578, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
48’ Виталий Субочев проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
51’ Суддя призначає пенальті. Евгений Шахов пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
55’ Ну треба ж! Генадий Орбу віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
64’ Кэвин Юр вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
70’ Шикарний аут та м'яч вкине Александр Косырин
72’ Яка передача і Виталий Субочев пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
78’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Лейн Юз
82’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Сергей Яворский
84’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Дэвин Перкин
86’ Мда... Александр Косырин... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
87’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Оттавиано Колелла прикривається руками, медики вже поспішають...