Товариський матч

16.10.2024 20:38
FC DORDOI Arena
1’ Футболісти команди FC DORDOI 1557 розіграли м'яч із центру поля
7’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Террел Перкин
8’ Гравець команди FC DORDOI 1557 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Артем Ситало отримує попередження
10’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Антон Землянухин
15’ Рафаэль Чихос порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
24’ Рафаэль Чихос проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
30’ Джошуа Бургез непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
35’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Штефан Эффенберг правильно віддати пас на партнера!
39’ Жорсткий підкат та футболіст Боипузо Дешан падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
42’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Антон Землянухин
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
46’ М'ячем заволодів Артем Ситало, але несподівано тут же його втратив!
52’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Леандро Троссард забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
56’ Що ж робить гравець команди FC DORDOI 1557, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
59’ Гулжигит Алыкулов зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
61’ Антон Землянухин спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
69’ Після невиразного відбору, атаку почав Рафаэль Чихос
72’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Джемми Маккенна забиває приголомшливий м'яч у ворота!
75’ Ри Мён Гук важко ловить м'яч
78’ Джошуа Бургез легко перехоплює прострільну передачу
80’ При виконанні кутового удару Артем Ситало несподівано та красиво забиває ГОЛ!
82’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
92’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера