16.10.2024 20:36
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
10’ Що ж робить гравець команди Berda Madrid 793, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
14’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Хоакин Фернандес чітко вкинув м'яч у гру
22’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Андроник Рыбачев
28’ Хоакин Фернандес фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
31’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Мейсон Маунт не зміг потрапити по воротах!
35’ М'ячем заволодів Илия Атанацкович, але несподівано тут же його втратив!
40’ Знаменитий гравець Илия Атанацкович вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
42’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
46’ Жахливий та неточний пас віддав Хуан Бернат своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
54’ Небезпечний штрафний удар і Франк Уилкинс легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
56’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Андроник Рыбачев
61’ Яка передача і Кевин Фолланд пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
62’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Ампелайос Алексис вміло забирає м'яч!
64’ Знаменитий гравець Кевин Фолланд вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
67’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Мейсон Маунт легко вганяє м'яч у сітку воріт!
69’ Андроник Рыбачев неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
74’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Хуан Бернат
82’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Кемден Джонс...
88’ Ну треба ж! Нео Микари віддав пас прямо в ноги своєму супернику!