16.10.2024 20:28
Manchester Ct Arena
1’ Команда Manchester Ct 849 розпочала з центру поля
4’ Чима Исаак непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
9’ Жорсткий підкат та футболіст Серхио Ирурета падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
12’ Вагнер Прийма проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
22’ Зэдок Дикинсон подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
32’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
37’ Після прострільного удару по воротах Бузиба Камю рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
41’ При виконанні кутового удару Морик Варга несподівано та красиво забиває ГОЛ!
41’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Марчелло Данни Чаиньо
47’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Вагнер Прийма
54’ Марчелло Данни Чаиньо вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
57’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Севастьян Драчук забиває ГОЛ!
62’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Виссарион Цыганов вміло забирає м'яч!
64’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Эхрен Бём
71’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Карп Иващук забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
72’ Виссарион Цыганов грамотно грає на виході
80’ Після тонкої передачі м'яч отримує Марчелло Данни Чаиньо
86’ Любосмысл Кармаников втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
89’ Марчелло Данни Чаиньо віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Manchester Ct 849