16.10.2024 20:28
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
7’ Бабатанд Нцама вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
10’ Франциско Амар красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Nizhny Novgorod 868
15’ Після легкого удару гравцем Франсишку Консейсау по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
16’ Кевин Фолланд прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
25’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
25’ Панкратий Деревянов відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Nizhny Novgorod 868
28’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Дарио Паолетти забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
32’ Франсишку Консейсау спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
38’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Душан Влахович
42’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Данило забиває приголомшливий м'яч у ворота!
44’ Після жахливої помилки захисника Данило без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
48’ Хоакин Фернандес не зміг віддати пас! Явний брак техніки
52’ Франсишку Консейсау втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
53’ Яка передача і Кевин Фолланд пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
53’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Изингома Люка
63’ Дарио Паолетти порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
70’ Мда... Панкратий Деревянов... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
80’ Нето важко ловить м'яч
88’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!